Taxonomy menu block (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Depth
vi: Độ sâu

en: Unlimited
vi: Không giới hạn

en: The block has been created.
vi: Block đã được tạo.

en: Administrative title
vi: Tiêu đề dành cho quản trị
