Taxonomy menu block (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Depth
ar: العمق

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: The block has been created.
ar: تم إنشاء الصندوق.
