Taxonomy menu block (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Unlimited
ast: Ilimitáu
