Taxonomy menu block (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Home
de: Startseite

en: delete
de: Löschen

en: Delete
de: Löschen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Depth
de: Tiefe

en: Unlimited
de: Unbegrenzt

en: The block has been created.
de: Der neue Block wurde erstellt.

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
de: Möchten Sie "%name" wirklich löschen?

en: Administrative title
de: Administrativer Titel

en: The block "%name" has been removed.
de: Der Block "%name" wurde entfernt.
