Taxonomy menu block (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: The block has been created.
dz: ལེབ་དུམ་དེ་གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
