Taxonomy menu block (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Home
eu: Azala

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: The block has been created.
eu: Blokea sortu da.
