Taxonomy menu block (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Home
hr: Početna

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Depth
hr: Dubina

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: The block has been created.
hr: Blok je stvoren.
