Taxonomy menu block (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: The block has been created.
kk: Блок құрылды.
