Taxonomy menu block (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Depth
lv: Dziļums

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: The block has been created.
lv: Bloks izveidots.
