Taxonomy menu block (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: The block has been created.
my: block တစ်ခု အသစ်ဖန်တီးပြီးပါပြီ
