Taxonomy menu block (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Depth
nl: Diepte

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Extras
nl: Extra's

en: The block has been created.
nl: Het blok is toegevoegd.

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
nl: Weet u zeker dat u '%name'-blok wilt verwijderen?

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: The block "%name" has been removed.
nl: Het blok '%name' is verwijderd.
