Taxonomy menu block (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Depth
pl: Głębokość

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Extras
pl: Dodatki

en: The block has been created.
pl: Dodano nowy blok.

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
pl: Na pewno usunąć blok "%name"?

en: Administrative title
pl: Tytuł wewnętrzny

en: The block "%name" has been removed.
pl: Usunięto blok "%name".
