Taxonomy menu block (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Depth
te: లోతు

en: Unlimited
te: అపరిమితం
