Taxonomy menu block (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: The block has been created.
th: สร้างบล็อคสำเร็จ

en: Administrative title
th: หัวข้อด้านการบริหาร
