Taxonomy menu block (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Unlimited
ug: چەكسىز
