Taxonomy menu block (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ
