Taxonomy menu block (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Home
ca: Inici

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Depth
ca: Profunditat

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: The block has been created.
ca: S'ha creat el bloc.

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: The block "%name" has been removed.
ca: S'ha eliminat el bloc "%name".
