Taxonomy menu block (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Depth
el: Βάθος

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Extras
el: Πρόσθετα

en: The block has been created.
el: Το μπλοκ δημιουργήθηκε.

en: Administrative title
el: Διαχειριστικός τίτλος
