Taxonomy menu block (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Depth
et: Sügavus

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: The block has been created.
et: Plokk on loodud.

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri
