Taxonomy menu block (7.x-1.2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Unlimited
fil: Walang hangganan
