Taxonomy menu block (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Depth
gl: Profundidade

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: The block has been created.
gl: Creouse o bloque.

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
gl: Seguro que queres borrar o bloque "%name"?

en: Administrative title
gl: Título administrativo
