Taxonomy menu block (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Depth
hi: गहराई

en: Unlimited
hi: अनिश्चित

en: The block has been created.
hi: ब्लॉक का सृजन हो चुका है।
