Taxonomy menu block (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Depth
hu: Mélység

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Extras
hu: Extrák

en: The block has been created.
hu: A blokk létrejött.

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
hu: „%name” blokk biztosan törölhető?

en: Administrative title
hu: Adminisztratív cím

en: The block "%name" has been removed.
hu: "%name" blokk eltávolítva.
