Taxonomy menu block (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Depth
ja: 深さ

en: Unlimited
ja: 無制限

en: The block has been created.
ja: ブロックが作成されました。

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
ja: 本当に、 "%name" ブロックを削除してよろしいですか?

en: Administrative title
ja: 管理用タイトル
