Taxonomy menu block (7.x-1.2) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Unlimited
or: ଅସୀମ

en: The block has been created.
or: ବ୍ଲକ ଟି ନିର୍ମାଣ ହୋଇଯାଇଛି
