Taxonomy menu block (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Home
pt: Início

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Depth
pt: Profundidade

en: Unlimited
pt: Ilimitado

en: The block has been created.
pt: O bloco foi criado.

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
pt: Você tem certeza que quer apagar o bloco "%name"?

en: Administrative title
pt: Título administrativo

en: The block "%name" has been removed.
pt: O bloco "%name" foi removido.
