Taxonomy menu block (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Home
si: නිවස

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Unlimited
si: අනන්තයි
