Taxonomy menu block (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Home
sk: Domov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: The block has been created.
sk: Blok bol vytvorený.

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
sk: Určite chcete odstrániť blok "%name"?

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu
