Taxonomy menu block (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Home
sl: Domov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: The block has been created.
sl: Dodan je bil nov blok.
