Taxonomy menu block (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Depth
ta: ஆழம்

en: Unlimited
ta: வரம்பற்றது

en: The block has been created.
ta: தொகுதி உருவாக்கப்பட்டது
