Taxonomy menu block (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Depth
tr: Derinlik

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: The block has been created.
tr: Blok oluşturuldu.

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
tr: "%name" bloğunu silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Administrative title
tr: Yönetsel başlık
