Taxonomy menu block (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Depth
ur: گہرائی

en: Unlimited
ur: لامحدود

en: The block has been created.
ur: بلاک تخلیق کر لیا گیا ہے۔
