Taxonomy menu block (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Home
af: Tuis

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: The block has been created.
af: Die blok is geskep.
