Taxonomy menu block (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: The block has been created.
bo: ལྷུ་ལག་གསར་འཛུགས་བྱས་ཚར།

en: Administrative title
bo: དོ་དམ་གྱི་ཁ་བྱང
