Taxonomy menu block (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Depth
cy: Dyfnder

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: The block has been created.
cy: Mae'r bloc wedi ei greu.
