Taxonomy menu block (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Home
da: Hjem

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Depth
da: Dybde

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: The block has been created.
da: Blok oprettet.

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
da: Ønsker du at slette blokken "%name"?

en: Administrative title
da: Administrativ titel

en: The block "%name" has been removed.
da: Blokken "%name" er blevet fjernet.
