Taxonomy menu block (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Unlimited
eo: Senlima

en: The block has been created.
eo: La bloko estas kreita.
