Taxonomy menu block (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Depth
fi: Syvyys

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: The block has been created.
fi: Lohko on luotu.

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
fi: Oletko varma että haluat poistaa lohkon "%name" ?

en: Administrative title
fi: Ylläpidollinen otsikko

en: The block "%name" has been removed.
fi: Lohko "%name" on poistettu.
