Taxonomy menu block (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Heim

en: delete
is: strika

en: Delete
is: Strika

en: Cancel
is: Avlýs

en: Unlimited
is: Óavmarkað

en: The block has been created.
is: Blokkurin er stovnaður.
