Taxonomy menu block (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: The block has been created.
ku: بلۆکەکە بە سەرکەوتوویی درووستکرا.
