Taxonomy menu block (7.x-1.3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Depth
ml: ആഴം

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം
