Taxonomy menu block (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй
