Taxonomy menu block (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Unlimited
ne: असिमित

en: The block has been created.
ne: ब्लकको बनेको छ
