Taxonomy menu block (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: The block has been created.
sq: Blloku u krijua.
