Taxonomy menu block (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: The block has been created.
bg: Блокът беше създаден.
