Taxonomy menu block (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Unlimited
bn: অসীম
