Taxonomy menu block (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત
