Taxonomy menu block (7.x-1.4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Home
km: ដើម

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: The block has been created.
km: ប្លុក​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ ។
