Taxonomy menu block (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ
