Taxonomy menu block (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Depth
mr: खोल

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: The block has been created.
mr: block बनवला गेला
